Real je dominirao od prve minute i sjajni Neuer je spašavao goste. U nastavku Bayern je sjajnim golom Daviesa u 68. minuti kaznio promašaje domaćina, ali Kraljevski klub se po običaju nije predao i džoker klupe Joselu je s dva brza pogotka (88', 91') odveo Ancelottijevu momčad u finale Lige prvaka

REAL MADRID: Lunin - Carvajal, Rüdiger, Nacho, Mendy - Valverde, Tchouaméni, Kroos - Bellingham - Rodrygo, Vinicius

BAYERN: Neuer - Kimmich, De Ligt, Dier, Mazraoui - Laimer, Pavlović - Sane, Musiala, Gnabry - Kane

• +13
Real Madrid - Bayern, polufinale Lige prvaka (8.5.2024.) Izvor: EPA / Autor: J.J. Guillen
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOL!! De Ligt je opalio s ruba šesnaesterca i zabio je 2:2, ali gol je poništen zbog zaleđa!

• 90’

Igrat će se još najmanje 9 minute sudačke nadoknade

• 90’

Nakon provjere VAR-a gol je priznat i Real vodi 2:1!

• 90’

GOOOOL!! Real je poveo! Rudiger je uposlio Joselua koji je opet spretno zabio za 2:1!

• 88’

GOOOOOL!! Real Madrid je izjednačio protiv Bayerna! Prvo je Vinicius pucao, Neuer je obranio, Joselu je dočekao odbijanac i pospremio je loptu u mrežu za 1:1

• 85’

Nove promjene kod Bayerna, Muller i Choupo Moting su ušli umjesto Musiala i Kanea

• 83’

Još jedan u nizu promašaja Reala večeras! Vinicius je ispratio ubačaj i iz sjajne pozicije je pucao preko gola